Prečo? Ľubo Rybák s manželkou Evkou? V LR som krátko a postupne spoznávam všetky možnosti tohto podľa všetkého úžasného biznisu. Manželia Rybákovci sú otvorení ľudia s veľkým srdcom, pripravení na sebe stále pracovať. Ľubo je môj skutočný priateľ a výborný obchodný partner. Spočiatku bola pre mňa inšpiratívna jeho vernosť k firme, neskôr som videl naše podobné vlastnosti v systéme a plánovaní, v ľudskom prístupe ku všetkým partnerom a nakoniec vlastnosť, ktorá je hybnou silou pre jeho úspech a ja osobne ju považujem za najdôležitejšiu a tou je vytrvalosť. Preto .. pre množstvo spoločných vlastnosti, názorov a teda aj cieľov !!!

Ing. František Kornaj
Ing. František Kornaj MBATímový manager LR

„LR” – dve písmena a toľko veľkých pocitov…

V prvom rade som vďaka LR získala novú “rodinu” – ľudí, ktorí mi boli nablízku aby sa mohli so mnou tešiť so všetkých mojich farebných dní, no rovnako pri mne stáť v tých čiernobielych. Manželov Rybákovcov.
Naučila som sa stanoviť si ciele s vedomím, že ich dosiahnutie je naozaj možné a závisí iba odo mňa a paaaani, to vám je POCIT!
Taktiež som zažila vrcholy hôr s krásnymi výhľadmi ale i údolia plné sklamaní – za ktoré som špeciálne vďačná, pretože mi pomohli rásť, ale najlepšie na tom bolo, že na všetkých mojich “cestách – necestách” mi vždy bol niekto nablízku.
A áno, naučila som sa a videla som, že nič nie je nemožné, na čom som postavila celú svoju budúcnosť a všetky moje ďalšie rozhodnutia.
A že ak tvoje “prečo” je dosť silné, tak na “ako” nezáleží …
Vždy máme na výber.
LR mi dalo ich dcéru Mirku s jej rodinou – aspoň viem po kom má to veľké pekné srdce.
Ďakujem

Eva Plošticová
Ing. Eva Plošticová

Firma LR sa stala súčasťou môjho každodenného života a bude to tak navždy. Produkty sa stali súčasťou môjho života, príležitosť, ktorú som dostala je niečo za čo som vďačná každý deň. Spoznala som úžasných ľudí, ktorí sa stali mojimi pravými priateľmi. Medzi nich patria aj manželia Rybákovci a tento úžasný pár je pre mňa symbolom rodiny, priateľstva a lásky. Ste pre mnohých pár, ktorý dáva nádej druhým žiť život ako vy.
Evka a Lubko ďakujem, mam vás rada, ste pre mňa rodina.

Daniela Šmihulová
Daniela Šmihulová MBAJunior Tímový manažér

V živote stojíme tvárou v tvár pred množstvom rozhodnutí. Pre nás s manželom bolo jedno z tých najlepších stať sa súčasťou LR sveta. Najprv sme získali vieru v produkty, ktoré sa stali našou každodennou súčasťou, či už v oblasti krásy alebo zdravia. Časom sme začali meniť aj myslenie, vďaka úžasné naladeným ľuďom Evke a Ľubovi. Človek nikdy od nich nepočuje negatívne slová, názory, postoje. Učia nás zo všetkého vyťažiť to najlepšie a nie nariekať ako sa niečo nedá. Riadim sa heslom kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá výhovorky. A v tom nás utvrdzujú aj oni. Neexistujú slová neviem, možno, potom, skúsim. Buď chceš alebo nechceš. Veľmi sa nám páči ich pozitívny prístup a sú nám vzorom aj v tom, že začínali z ničoho a aj napriek množstvu prekážok to nevzdali. Je to veľmi príjemný pocit keď sa o vás niekto zaujíma a dostanete uznanie že ste niečo dosiahli. Vďaka nim napredujeme dopredu. Aj keď nás čaká ešte dlhá cesta, sme radi že Evka s Ľubom sú jej súčasťou, že sa stali našimi priateľmi a môžeme sa na nich kedykoľvek obrátiť s prosbou o pomoc a radu. Pretože je najlepšie pýtať si radu od skúsených, než od tých, ktorí vás vlastne ťahajú ku dnu. Celkovo vidíme sami na sebe že vďaka LR a vďaka zmene myslenia sa z nás stávajú lepší, uvedomelejší a pozitívnejší ľudia. Byť s LR bolo jedno z našich najlepších rozhodnutí v živote.

Patajovci
Lucia a Roman Pataj

Vďaka Aloe vera som sa zbavila slnečnej alergie a alergie na komáre. Odkedy je Aloe Vera súčasťou našej domácnosti, nepotrebujeme žiadné chemické lieky. Sem tam nejakú nádchu zvládneme navýšením dávky. Po popáleninách a rezných rankách neostávajú žiadne stopy. Všetky úrazy ktoré sa u nás vyskytli (zlomená ruka, ponatrhavané úpony v kolene ) sa liečili oveľa rýchlejšie než predpokladali lekári. Okrem nás – dvojnohých členov domácnosti – dávam Aloe aj naším psíkom. Prvá skúsenosť spred 10-tich rokov porezaná labka medzi vamkúšikmi – nehojilo sa to a chytila sa tam mykóza. Po mesiaci neúčinnej liečby kadejakými vodičkami a mastičkami od veterinára som aplikovala prípravky z Aloe aj psíkovi. Do týždňa bolo po probléme. Psíky majú veľmi peknú,lesklú a hustú srsť.

Kuchárová Emília
Emília Kuchárovápodnikateľka

Naši BOM Rybákovci nám vždy podali pomocnú ruku. Vždy, keď sme čokoľvek potrebovali. LR zmenilo v našom živote veľa, najprv sa udiali zázraky s Aloe a Colostrom v našej rodine. Keď sme potrebovali radu ohľadom ktoréhokoľvek produktu, Evička bola vždy ochotná a na telefóne číslo poradiť, či usmerniť. Ľubomír nám zase radí vo sfére obchodných stratégii. Overené postupy, ktoré má zažité a má ich, ako sa hovorí, v krvi. Preto je dôležité, učiť sa od svojich sponzorov a počúvať ich rady. A hlavne, riadiť sa nimi. Nepočúvať tých, ktorí tvrdia, že sa nedá a nefunguje. Brať si príklad od tých, ktorým to funguje a fičí.

Martin Olajec
Mgr. Jana a Ing. Martin Olajec

Už dlhšiu dobu som sa cítila veľmi unavená a bolievala ma ruka v lakti. Navyše mi bolesť vystreľovala do chrbta, Mala som málo energie. Aloe som začala piť pravidelne 30ml trikrát denne, vždy pol hodinu pred jedlom. Akoby zázrakom som začala už prvý týždeň pociťovať nával energie. V priebehu prvého týždňa užívania som si s radosťou uvedomila, že ruka ma už vôbec nebolí. Moje nohy, zdobené rodinným klenotom, kŕčovými žilami – boli zrazu ľahšie. A navyše, mohla som si obuť i uzavreté topánky. Moje členky majú zrazu rovnakú hrúbku počas celého dňa. Chodidlo si drží svoju vlastnú veľkosť. Takisto som v priebehu prvého mesiaca spozorovala úbytok na váhe a dni menštruácie zvládam bez akejkoľvek tabletky od bolesti. Som oveľa pokojnejšia a stále dobre naladená 🙂

Marianna Kleinová
Marianna Kleinovápodnikateľka